=InfarkT=

Archive

 #####

 Hidden and Dangerous 2 Gameplay Video

 


 

 

THE TIME HAS COME

" We put our guns off from Hidden and Dangerous 2 "
Já bych moc rád poděkoval všem, kteří s námi drželi sympatie v hd2, hráčům za dobrou zábavu a reprezentaci InfarkTu v mnoha utkáních a dobrou kolektivní hru! Nemá cenu to zde nějak rozepisovat, ale HD2 se již vytratila ze seznamu her které se dají hrát "na klanové úrovni". Za ta léta už ztratila své kouzlo, které kdysi měla. Dnes už je jiná doba.


S dneškem se loučíme s těmito lidmi:

 Mak
 Venom
 Load
 Uhas-Zizen
 PRODiGi
 Lando
 MuckMire

Zbytek týmu zůstává jako inactive nebo VIP členové v záloze :).
Kdo ví, možná se jednou znovu sejdeme u třetího pokračování.
Již brzy představíme na tomto webu jak bude InfarkT směřovat dále, co se jiných her týče.

VIDEO: Hidden & Dangerous 2 with World War 2

 

 

 


 

       Všem návštěvníkům stránek INFARKT.wgz.cz přejeme mnoho zdraví, štěstí a úspěchů po celý následující rok 2011. Budeme se snažit, aby se obsah celého webu opět začal více rozrůstat.

 


 

 TOP 10 - The best Czech games of history

[ www.esuba.eu ]

Nejlepší české hry historie. Které z českých titulů jsou nejlepší? Zajímá vás, jestli jsem ohodnotil lépe Vietcong, či Hidden and Dangerous? Dopladlo u mě lépe Horké léto nebo Polda? A jsou vůbec jmenované hry v žebříčku?

10. místo - Brány Skeldalu
9. místo - série Horké léto
8. místo - série Polda
7. místo - Original War
6. místo - Machinarium

5. místo - série ArmA
4. místo - série Operation Flashpoint
3. místo - série Vietcong
2. místo - série Hidden and Dangerous

1. místo – Mafia: The City of Lost Heaven

2. místo - série Hidden and Dangerous
(Hidden & Dangerous (1999), Hidden & Dangerous: Fight for Freedom (1999), Hidden & Dangerous 2 (2003), Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron (2004))

Druhé místo, to je jediná kvalitní česká sonda do druhé světové války. Ve "skrytých a nebezpečných" jste se zhostili malé jednotky čítající maximálně čtyři vojáky z britských SAS, se kterými jste prováděli různé záškodnické mise na území celého světa. Různorodost misí byla velká - tu jste zničili most nebo jste naopak jeho zničení zabraňovali, tu jste kradli důležité dokumenty, tu přišel malý únos důležité osoby Třetí říše, sabotáže čehokoliv byly příjemnou třešničkou na dortu. Každý člen týmu měl svůj vlastní inventář, do něhož se vlezlo jenom určité kvantum vybavení (odvíjející se od jejich hmotnosti a také od síly vojáka), které jste v dané misi mohli použít. První díl z roku 1999 přišel jako blesk z čistého nebe a velice rychle se zařadil mezi česká překvapení na světové scéně.

O čtyři roky později přinesli vývojáři z Illusion Softworks pokračování, které nabídlo hlavně obrovské vylepšení grafiky (ta původní byla občas dost nekoukatelná a nezřídka kdy způsobovala vaše zmatení), ale také lepší umělou inteligenci, možnost převléci se do německé uniformy (ta se ale horko těžko získávala), lepší ovládání nebo nové módy (mám pocit, že v H&D1 módy "Krveprolití" nebo "Osamělý vlk" nebyly. A opět přišel úspěch, svět konečně přišel na to, že umíme krom adventur dělat také pořádně zábavné simulace (pokud to tedy nevěděl hned po prvním díle, tak to po hrách OF a H&D2 musel vědět už stoprocentně). K oběma hrám byly postupně vytvořeny datadisky, které vždy přinášely nové mise pro kampaň a pár nových zbraní. V datadisku z roku 2004 se také všichni fanoušci po hříchu dočkali kooperativního multiplayeru, na který čekali dlouhých pět let.


 

 Změny v =CZ=Teamu

Asi každý, kdo se trochu zajímá o českou hd2 scénu, si nemohl nepovšimnout toho, že se poslední dobou rozpoutala v czteamu (pozn. jednom z nejstarších a doposud hrajících týmů) menší personální rošáda. Tým byl rozdělen do dvou pomyslných táborů, ve kterých si každý představoval vedení celého celku trochu jinak. Nová změna nastala až při odchodu několika zakládajících členů starého czteamu. S novým vedením se czteam pustil do tvorby nových webových stránek a úpravou map. Je sice obrovská škoda starého webu czteamu, jednoho z nejnavštěvovanějších stránek hry Hidden and Dangerous 2 (kterému se v minulosti snad nedalo nic vytknout). Věříme, že se po pár měsících tvrdé práce stane nový web plnohodnotnou a důstojnou náhradou!!

Aktuální tým czteamu:

 MArCel,  Zdenda,  Pindruš

 Hanz,  Neon,  Polda,  Tukan

 Otevření NOVÉHO WEBU CZTEAMU bylo oficiálně zahájeno 7.listopadu 2010 v 1:00 ráno :)

  


 

 UAC2 program, aneb konečně možnost hrát zápasy v duchu fair-play i na HD2

 Je tomu pár měsíců, co se i na nejslavnějším ligovém portálu clanbase.com rozhodli kvůli chybovosti anticheatu X-ray přejít na konkurenční UAC2 (portálu asi došla trpělivost s ne moc stabilním programem X-ray a přešel na osvědčený anticheat UAC2, který již zhatil plány několika cheaterům). No ale co si budeme povídat i „nový“ UAC2 není bezchybné!

Předpokládám, že nemá smysl se zdržovat nad tím, jak tento program funguje, ale v rychlosti: v nepravidelném intervalu fotí či dělá screeny přímo ze hry, to co hráč doopravdy vidí na obrazovce (takže se i stane, že pak všichni vidí, jaký máte pěkný Facebook, když se při zápase skočíte podívat do Windows). V každém zápase si zadáte unikátní ID číslo, které zadáte do programu a všechny screeny se po hře uploadují pod toto ID pro jednoduché vyhledání.Je zcela jasné, že je nemožné prosadit používání UAC2 v běžné hře a zbavit se tak cheaterů, ale při zápase si to už dokážu představit i na hd2. Je to asi jediná možnost jak zajistit nějakou úroveň do FW/CW ve hře Hidden and Dangerous 2! Pro používání UAC2 je nutné si pouze stáhnout samotný program ZDE a poté se zaregistrovat na oficiálním webu UAC2 WEB


Program funguje i pro hd2, ale je jen škoda, že se pro zavádění UAC2 do hry musí dít pouze na domluvě klanů, které to budou používat a nepřinutí je to nainstalovat nějaká liga, jako byla kdysi PGL, která v hd2 už spoustu let chybí a bude velmi těžké tento prográmek prosadit v praxi, no uvidíme.
 

 


 

Hey, you old „Hidden & Dangerous 2” Clan/Fan/Player!

 

As you know, the date of 7th anniversary of HD2 is coming! (oct. 24.) And as you also know, we didn’t get the promised map editor. It’s a big mistake from the developers, and if we don’t do anything, we’ll never get it. So, it’s time to make an offensive... ...and we count on you in this war! We need anybody who likes this perfect game.

      

So here is our plan: Please write a friendly letter (in english and/or in czech) to the developers what includes the next few things:
- first of all, write with big letters on the top of the page: „Happy Birthday, Hidden & Dangerous 2!” or something similar...
- in the letter you can write anything what you want about the game, (the raving...etc.)
- ask them to commit the promised map editor,
- at the end of the letter, type the name of the members of your clan, team...

Some word about the offensive:
- send your letter on oct. 24. on fax AND e-mail. Here are the addresses:
FAX:  420-543-210-547
E-mails: jobs@2kczech.com

This appeal was sent to every clan/team what we found on the net.

Please reply to me if you accept, or if you have any questions to giskard77@hotmail.com
Thanks:
Marvin (hun)

 


 

 Fleischer kicked from our team!

 

Když přijímáme nového člena, tak mu pokaždé kladu otázku, zda má čisté svědomí.....Naši pověst si nenecháme pošpinit žádným hráčem, u kterého by bylo byť jen malé podezření, že nehraje fair-play!

 Fleischer byl vyhozen, za podezření z použití cheatu a za následné urážení členů našeho klanu.

 

 

VIDEO: ZDE /xfire/

 Poskytnuté video bylo po debatách z mnoha stran uznáno jako dostatečný materiál.....

 


 

 ClanServer is back!

 =INFARKT= 24/7  public  81.201.55.8:2332

Herní styl: Occupation

Mapa: Normandy2B

Maximální počet hráčů: 10

 

 


 

 

  

Jako oficiální datum založení klanu se uvádí 1.6 2005 a založili ho Shadow společně s Michalem, Off-Handem a Havranem. Po měsíci jsme se přihlásili do ligy PGL v Hidden and Dangerous 2. Byly to naše první zkušenosti a tak jsme se museli hodně učit, ale brzo jsme začali v žebříčku stoupat vzhůru až do 1. desítky. Postupem času se k nám přidali další hráči a stali se našimi dobrými kamarády i když už s námi třeba nehrají. Za půl roku si Klan vybudoval slušné jméno a jeho hráči byli známí svou dobrou hrou a chováním. Bohužel s postupujícím časem od vydání HD2 se výrobce i samotní hráči čím dál tím méně zajímali o hru a tak mnohé klany herní scénu opustili a přešli na jiné. My jsme v ní zůstali jako jedni z mála českých klanů ale zároveň jsme museli hledat nové působiště pro náš skill....

 


 

 

 GameSpy multiplayer problem....again

Tento stav potrvá opět pár dní, takže pro nováčky, kteří nepoužívají XFIRE je tu trochu jiná metoda - ve třech krocích.

 

   

 

IP adresy serverů:

=CZ= Occupation™  88.103.206.133:11001
=CZ= Objectives™   88.103.206.133:21000
=CZ= Deathmatch™   88.103.206.133:12000
=CZ= Cooperative™   88.103.206.133:44800
GS|The Golden Squadron   94.76.229.69:11050
GS|Wrath Of The Eagle   94.76.229.69:11010
GS|Band Of Brothers   94.76.229.69:11005
GS|Under The Eagle   94.76.229.69:11001
=INFARKT= N2b   81.201.55.8:2332
°=7.FJD=°No Cheat Server  85.114.137.47:11004
°=7.FJD=° No Cheat   85.114.137.47:11503
°=7.FJD=° Public   85.114.137.47:14003
Rs_Occupation   88.80.215.15:11001
Rs_Training   88.80.215.15:11017

* tučně jsou označeny nejnavštěvovanější servery 

* ostatní ip budou doplněny později

#update 27.8.2010 20:00

ServerList (kopíruj do hd2 - PlayersProfiles)

>>>>> http://infarkt.wgz.cz/file/16686271 <<<<<


 

Recruting is over !!!!

Od doby, co se někteří tahouni z našeho klanu přestali hd2 věnovat a přešli do inactivity - náš tým začíná pomalu, ale jistě chátrat a nedosahuje již takových výsledků v FW jako v roce 2008.....Je to způsobeno zejména velkým odlivem našich lidí na VŠ - čili studium, dále větší zájem o rodinu v reálném světě, manželkami a našimi slečnami a také častějším posilováním v hospodách :).

Hádéčko je jedna z nejlepších her, jakou jsem měl možnost si zahrát. Multiplayer je sice plný chyb, ale tato hra, sice už hodně stařičká, rozhodně patří mezi klasu!

   

Dáváme na vědomí naše rozhodnutí, že definitivně končíme s náborem členů a již nebudeme v této hře rekrutovat nové hráče! =INFARKT=

 


 

 

Hidden and Dangerous 2 (czech)
DOWNLOAD FREE FULL GAME

Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron (datadisk)
DOWNLOAD FREE FULL GAME

Hidden and Dangerous: DELUXE
DOWNLOAD FREE FULL GAME (czech)
DOWNLOAD FREE FULL GAME (english)

Patch and language
DOWNLOAD

ServerManager [by Mirco]
DOWNLOAD

H&D2: Key Generator
DOWNLOAD

Hidden and Dangerous 2 >> CRACK
DOWNLOAD HERE

Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron >> CRACK
DOWNLOAD HERE

 


 

  Hidden and Dangerous 2

Hidden and Dangerous 2 je pokračování úspěšné taktické akční hry z druhé světové války od českých Illusion Softworks, které nabízí propracovanější příběh, detailnějši a realističtější grafiku, jednoduché ovládání a propracovanější mise. Stejně jako první díl staví i jeho nástupce na bojích jednotek SAS na různých územích. Podíváme se do Alp, Afriky, Barmy, Arktidy, Normandie, do Norska, chybět ale nebudou ani Čechy. Hra pro jednoho hráče nabídne třiadvacet misí uvedených tutoriálem, které lze procházet třemi způsoby. Jako každé pokračování i Hidden and Dangerous 2 nabízí nové zbraně, jednotky a taktiky.

Popis: Taktická akce z 2.světové války

Minimální konfigurace: Intel Pentium III / AMD Athlon 1Ghz 128MB RAM 3,5GB na disku včetně původního H&D2 4x CD/DVD ROM 32MB 100% 32MB grafický akcelerátor s podporou DirectX8 podpora DirectX8 zvukové karty  Multiplayer LAN : TCP/IP síť Multiplayer Internet : 56k Modem/ ISDN/ Broadband Connection sestava

Rok vydání: 2004

 


 

RACE DAY

         

Name: RACE DAY [unofficial hd2 patch]
Developer: °~-E•Ä•†-~° CL Strucker
Description: Map Africa 1 multiplayer - deathmatch

Fast jeeps – 180km/h
Download and copy this file to hd2 directory
Enjoy fun game with your friends!

DOWNLOAD HERE

 


 

INFARKT opinion - To all server admins!!!

What about HD2 multiplayer without 3rd person view?

         

INFARKT is for: Multiplayer servers with first person view only to more realistic game style without camping etc. Let's make hd2 better and more fun than now!


 

TOP 3 - Best slovakia players ever !?

Look at "all stars slovakian team" in Hidden and Dangerous 2 [classification by team INFARKT]

Vybrali jsme tři nejlepší slovenské hráče z naší oblíbené hry Hidden and Dangerous 2 a jak to všechno dopadlo? :)

 

Jediná ulehčující okolnost vybrat ten správný výběr sk hráčů byla snad jen ta, že na hd2 nenajdeme tolik slovenských hráčů, kteří by vyčnívali svým skillem z řad ostatních tolik, jako právě tihle tři. Zde jsou tři nejlepší slovenští bratři dle našeho posouzení. :)

 

                              http://infarkt.wgz.cz/image/11634972 =InfarkT=THE_Joko
                              http://infarkt.wgz.cz/image/11634972 °=7.FJD=°deux
                              http://infarkt.wgz.cz/image/11634972 =MAU= Juro

 


   

 


 

 

 

   

„Where the good times gone...“

Two videos like a memorial and reminder for old times in years 2004-2009.

   

Možná některé až nostalgické screeny z dob nejlepší slávy hd2 na multiplayeru...
Díky všem, kdo poskytl některý z těchto úlovků ať už jde o zálohu webu zaniklého Company of Heroes (pozn. můj první klan ještě na verzi 1.02 :) pak ještě něco málo z turnajů, cupů a perličky z publiku nebo z přátelských utkání, jak z těch nejstarších dob, kdy české scéně kralovalo MAU a za nimi hned CLC (v pozadí SGS, KRYGL a nutno neopomenout EAS, kteří kdysi položili základ prvnímu českému klanu v téhle hře.

 

Vítězství =MAU= na ClanBase 2004 podzim

Loga....

=CZ=Cup Objectives 4vs4 Play-offs

~{B4U}~Europe 4vs4 Cup (Objectives)

=CZ=Cup Objectives & Occupation 5vs5 Play-offs

Company of Heroes - web page

MAU vs CLC :]

Public screenshot by SD member

INFARKT vs RS


Ale jelikož mi další screeny doslova shořely na disku, tak tu chybí něco z těch novějších (2006-2008) čili bych tímto požádal jestli někdo má něco zajímavého a rád by se podělil tak na email v „Contact“
Neradi bysme, aby z toho byla přehlídka egoistického skore a podobně jako toto....(
http://infarkt.wgz.cz/image/16098456).

 

 


 

 

Příkazy pro ovládání serveru

V hd2 tlačítko konzole (na klávesnici pod esc) slouží k zadávání příkazů pro server nebo k hlasování na publiku. Nejpoužívanější a nejjednodušší příkazy pro dedikované servery, které uplatníte:

Hlasování:

vote restart (hlasování o restartování kola)
vote nextmap (hlasování o další mapě)
listplayers (výpis všech hráčů a k nim přiřazená čísla)
vote kickplayer 6 (hlasování o vyhození hráče s číslem 6)
voteyes (kladný hlas při hlasování - souhlas)

Admin:

adminlogin pivo (nejprve nutno přihlásit se pod správným heslem - pivo)
svcmd adminpass kokos (změna admin hesla na kokos)
svcmd nextmap (další mapa)
svcmd restart (restart kola)
svcmd maxclients 16 (maximální počet lidí 16)
svcmd kickplayer 4 (vyhodí hráče číslo 4)
svcmd password trening (zaheslování serveru - heslo "trening")
svcmd password "" (příkaz pro zrušení hesla na server, pozn. 2x tlačítko pro uvozovky)
atd.

Při založeni nededik. serveru možno zadávat bez "svcmd"

 


 

 

NOT ALLOWED!!!
 
(click on the screen to zoom it)

>>>>  >>>>  >>>>

>>>>  >>>>

1. screen - bug
2. screen - flag glitch
3. screen - classic glitching
4. screen - leaning
5. screen - rock glitch
&
 
Cheats and some programs influence game or
programs to hidde your ip adress not allowed too!
Please STOP ruin this old and great game !!!!!!!!

 


 

 

=InfarkT= vs –[=1.ČSSOB=]-

Datum: 7.12.2009 20:oo  
Počet hráčů: 7vs7/ 6vs6/ 5vs5  
Počet kol: 3
Mapy: Normandy 2B, Arctic 4  
Účast: THE_Joko, Charlie, Justice, Mak, Load, Uhas-Zizen, PRODiGi

Výsledek zápasu: 3:0

Z bojiště: Zase maxi zápas, ale tentokrát čistě česko-slovenské derby dvou klanů. Začínali jsme se zpožděním (tentokrát soupeř musel čekat na nás). Náš server bohužel padal spoustě hráčům a tak založil server D.M. Paintball od 1.ČSSOB. S tímto serverem nebyly žádné potíže.…Hned první kolo nás soupeř zaskočil tvrdou hrou, kdy jsme měli problém s udržením středové vlajky, která měnila neustále majitele, ale i přesto po uplynutí časového limitu INFARKT vítězí těsným rozdílem na body. Změna stran – za osu se nám už daří mnohem lépe a po několika přestřelkách u banky zvyšujeme na 2:0. Další mapa byla na řadě Arctic 4, začínáme za spojence. Hned na začátku jsme se „rozletěli“ po celé mapě a zabírali a stříleli ale soupeř střelbu úspěšně opětoval. V jednu chvíli už jim zbyla pouze jedna vlajka ale někdo od 1.ČSSOB pronikl za naši obranu a obarvil další vlajku….necelých 5 minut před koncem se nám však podařilo zabrat všech 12 vlajek. Poslední kolo se už nehrálo. 1.ČSSOB je klan dobrých a férových hráčů - těšíme se na další hru v menším počtu a hlavně SE ZAPNUTOU STŘELBOU DO VLASTNÍCH SPOLUHRÁČŮ!!!! (někdy to spíš vypadalo jako souboj robotů střílejících přes těla spoluhráčů).

 


 

 

=InfarkT= vs Red Squadron

Datum: 23.11.2009 21:oo  
Počet hráčů: 7vs7  
Počet kol: 4
Mapy: Normandy 2B 
Účast: THE_Joko, Charlie, Justice, Volk, Virus, Load, Uhas-Zizen

Výsledek zápasu: 4:0

Z bojiště: Další přátelské utkání proběhlo tentokrát ve větším počtu. Měli jsme menší problémy se sestavou - Mak mi těsně před začátkem na icq napsal, že se mu narodila dcera (jeho ženě se narodila :) a na jiný den to prostě odložit nešlo!!! :) Všichni Ti moc gratulujeme!!!!!!!!!

No a nyní už k samotnému zápasu. Začalo se o něco později, kvůli časovému posunu si někteří z Rs trochu popletli čas, takže se čekalo a čekalo....... Začínali jsme za spojence, a tak jsme se nějak rozjeli, až z toho bylo nakonec 4 krát Total Domination (zabrání všech vlajek). Nejtěžší ze všeho bylo asi obsazování předposlední vlajky u osy, protože tam se tvrdě bránilo ze strany Rs. V posledním kole, když už viděli, že je všechno ztraceno se těsně před sebráním poslední vlajky odpojil velký počet členů Rs.....good game, možná i good hunt! :)

 

 

 

 

 
free counters