=InfarkT=

Recruiting Closed

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE !!!!!

Tak časomíra došla ke konci, ukazuje 0 dnů, 0 hodin, 0 minut, 0 vteřin a my jsme si vzali ještě den k tomu, abychom se rozmysleli nad tím, kdo vyplní díru v našich řadách. Pouze z dvanácti přihlášených (pozn. čekali jsme větší zájem) jsme dali šanci  Whiskymu a  Polimu. Tímto bychom chtěli novým členům popřát hodně štěstí a spoustu killů!! Gratulujeme!!! Stále by se nám ale hodilo několik střelců do objectívy, protože ve čtyřech to bude velmi těžké.

 

#UPDATE 4 - vypadá to, že už jen poslední místa jsou volná......Stále čekáme na DVA VHODNÉ kandidáty!!!!!!! Výsledky budou doplněny až v neděli 12.6.2011

#UPDATE 3 - a další várka přihlášených pokračuje i dnes. Upozorňjeme, že do ukončení náboru, zbývá už jen 5 dní a několik hodin

#UPDATE 2 -  několik volných míst nejen pro sekci objectives, ale také pro sekci do stylu occupation

#UPDATE 1 - první tři zájemci zaregistrováni :)

Zahajujeme nábor do nově otevřené sekce "objectives". Využijte jedinečnou možnost, která se pravděpodobně už nebude nikdy opakovat!!

                    

Příjmeme 4 schopné a talentované hráče (jak zkušené mazáky, tak i začátečníky), kteří snadno a velmi rychle zapadnou do týmu.


Požadujeme: FAIR-PLAY bez cheatování, mikrofon a TS3, ICQ, zkušenosti s multiplayerem alespoň 2 roky, slušné vystupování, volný čas na zápasy, originální verzi hry HD2, stabilní internet a věk minimálně 15+ (nižší pouze vyjímečně).

 Wýsadkář

 Charlie

 Poli

 Whisky


Zájemci kteří by rádi doplnili novou =InfarkT=.objectives sekci, nechť se přihlásí na ICQ 405697275. Jedná se o časově omezenou nabídku, která potrvá jen jeden týden. Po uplynutí doby bude zahájen výběr samotných hráčů, kteří doplní naše řady. Pouze pro CZ/SK hráče. Čas do uplynutí Vaší šance je za:  

 

 
free counters