=InfarkT=

Urban Terror™


 


 
 
 
 Shootmania Storm - vývojáři ze studia Nadeo oznámili nový titul Shootmania Storm do svého jíž tak úspěšného portfolia. Studio Nadeo má na svém kontě veleúspěšnou hru Trackmania a nejspíše cítí že by bylo vhodné prorazit i v jiných žánrech počítačových her.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=InfarkT= ve finále 2vs2 turnaje

Náš celek si zahraje o první místo v 8. lize SUMMER CUPU od portálu clanbase ve hře Urban Terror.

Naše sestava pro turnaj:

 

 charlie
 RaholeckaSojka


Po delší době opět zdravím všechny naše příznivce! Mnozí možná už náš tým hodili do propasti neaktivních klanů, ale opak se zdá být pravdou. Sice se už nepereme o vlajky v okupaci, jak tomu bylo v naší prvotní hře H&D2. Nová krev, nová hra - nová motivace.

V tuto chvíli odehrané zápasy:

 

=InfarkT= 2:0 Greece Less Than Three
=InfarkT= 2:0 Slovenia Fakirs Family
=InfarkT= 2:0 Portugal Legalize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urban Terror™ - www.urbanterror.net

Tato hra se podobá stejnorodé hře Counter Strike či Quake III, ale s menšími nároky na volném pohybu v celém prostředí hry. Urban Terror (UrT) je modifikace známé hry Quake3, ve které bojují jednotky S.W.A.T. proti teroristům a je vyvíjena firmou FrozenSand LLC. Hra je zatím hratelná pouze v multiplayeru po internetu nebo síti LAN.Datum vydání 5. Srpen, 2000 (Beta 1.0).

Urban Terror se pokouší spojit realističnost s akcemi a pohyby z her typu Warsow, Unreal Tournament nebo Quake 3 Arena, ale na rozdíl od těchto her se hraje se skutečnými zbraněmi, které mají zpětný ráz a při chůzi je střelba méně přesná. Postavy ve hře sice využívají realistické zbraně, ale mají možnosti pohybu, jaké byste nejspíš neměli ani po sebelepším výcviku: „Wall jumps“ pomáhají hráči při odrazu od zdi nabrat výšku a s pomocí „Power slides“ je možno se pohybovat velkou rychlostí v podřepu.

Seznam módů:

• Free for All (FFA, DM)
• Team Deathmatch (TDM)
• Team Survivor (TS)
• Capture the Flag (CTF)
• Capture and Hold (CAH, C&H)
• Follow the Leader (FTL)
• Bomb Mode (BM)

Mapy:

Hra má v základní instalaci asi 29 map, které představují jak město, tak poušť či džungli. Ve hře je zakomponováno automatické stahování nových map pomocí cURL ale to vždy vyhodí hlášku, že nemáte nainstalovanou knihovnu cURL. Zpracování map je velmi dobré a budete se nejspíš divit tomu, že jedna mapa v základním balíku se jmenuje Prague – jak se zdá, i Česko je ve světě známo.

Celkový dojem:

Plusy: veliká zábavnost, dobrá hratelnost a grafika.
Mínusy: velké množství malých chybek, které snižují celkové hodnocení.
Verdikt: Hra je podle mého názoru hrdým zástupcem linuxových stříleček,
je vydařená jak po grafické stránce, tak i z hlediska hratelností, celkový dojem ze hry ale kazí chyby,
kterých je v linuxové verzi velké množství.

(www.root.cz)

 
free counters